B2B B2C
Türkçe - $
Pzt - Cum: 8-00 21-00, Cts: 17-00
Paz - Gün kapalı
0
KATEGORİ
RENK

BEDEN


MARKA

Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Kargo ve TeslimatÜRÜNÜN KARGOYA VERİLMESİ
 
Gerekli şartları sağlayan siparişler tamamlanıp ödemesi tarafımıza ulaştığında ürünler profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp maksimum 2 iş günü içerisinde belirtilen isme ve adrese gönderilmek üzere yine belirtilen kargoya teslim edilir.Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.Ürünler kargoya teslim edildikten sonra kargo takip numarası ve bilgi fişi müşterilerimize verilir.

KARGO ÜCRETİ

Siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.Ülkelerin değişen vergileri ve coğrafik konumları sebebiyle kargo ücretleri farklılık göstermektedir.

KARGO SÜRESİ

Kargoların teslimat süreleri alıcıların bulunduğu ülkenin coğrafik konumu ,ulaşım yolları ve gümrük işlemlerine göre değişkenlik göstermektedir.Ortalama teslimat süremiz 4-16 gün arasıdır.
 
HASARLI KARGO

Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemenizi, ürünü teslim almamanızı ve en kısa sürede info@newcolor.com.tr  adresine e-mail göndermenizi veya                       +90 (531)  768 76 17  nolu telefondan arayarak bize bilgi vermenizi rica ederiz.