B2B B2C
Türkçe - $
Pzt - Cum: 8-00 21-00, Cts: 17-00
Paz - Gün kapalı
0
KATEGORİ
RENKBEDEN


MARKA

Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Üyelik Sözleşmesi

1- İş bu üyelik sözleşmesi BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. olarak anılacaktır) tarafından, https://www.newcolor.com.tr/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
2- BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ., Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
3- https://www.newcolor.com.tr/ web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ., müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.newcolor.com.tr/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
5- Üye, https://www.newcolor.com.tr/'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.newcolor.com.tr/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
6- Üye, https://www.newcolor.com.tr/ 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ.’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  
7- Üye, tüm hakları BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ.’a ait olan ve https://www.newcolor.com.tr/üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8- https://www.newcolor.com.tr/ herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. ’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı https://www.newcolor.com.tr/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.newcolor.com.tr/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. https://www.newcolor.com.tr/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
9- Üye, BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. tarafından sunulan hizmetlerin kullanımı sırasında üçüncü kişilere ve BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. zarar vermesi halinde, söz konusu zarardan bizzat sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Üçüncü kişilerin üye tarafından uğratılan zararlar nedeniyle, BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ.‘nin de zarar görmesi halinde, BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ.‘nin üyeden rücu hakkı saklıdır. Bu halde, ilgili Üyelik, BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. tarafından ihbarsız olarak sonlandırabilir. BİRLİK KARDEŞLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET VE LİMİTED ŞTİ. Sözleşme ve kanunlardan kaynaklanan hakları saklıdır.